Kosmetyki

Wszystkie kosmetyki DALTON MARINE COSMETICS oraz DR. BELTER dostępne w salonie, a także cała oferta produktów do zabiegów profesjonalnych, są dopasowane do konkretnego rodzaju cery.

Przy doborze morskich surowców pochodzenia naturalnego, firma DALTON oraz DR. BELTER zwraca ogromną uwagę na to, czy są one uprawiane w sposób zrównoważony, aby zapewnić – zgodnie z ich polityką – długoterminowe zachowanie bioróżnorodności. W procesie rozwoju zwracają szczególną uwagę na tolerancję kosmetyku w pielęgnacji skóry z jej maksymalną efektywnością działania. Dlatego też jest bardzo ważne, aby dobrać właściwy kosmetyk. W związku z tym, aby zapewnić Państwu optymalną pielęgnację cery doradztwo poprzez profesjonalny, dobrze przygotowany personel, jest bardzo cenne.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, nieprzerwanie trwają prace nad ulepszaniem kosmetyków, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, również wegan i wegetarian. Firma DALTON oraz DR. BELTER przywiązują  ogromną wagę do badań i rozwoju międzynarodowego, współpracują z ekspertami w celu poznawania nowości i trendów. Tak więc firmy  skupiają się na bezpiecznych i dopuszczalnych systemach konserwujących i rezygnują w tworzeniu w bardziej nowoczesnych kosmetykach z substancji, o których się krytycznie dyskutuje, takich jak: parabeny i parafina.

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 509510443