O firmie

"Wiedza, fascynująca Natura oraz przekonanie do własnej pracy, jest najlepszą drogą do sukcesu."

Firma MED&BEAUTY SPHERE powstała w 2007 roku. 

W salonie Med&Beauty Sphere znajdziesz nie tylko wyciszenie i miłą atmosferę, ale również fachową obsługę oraz holistyczne podejście.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ stawiam na profesjonalizm. Moja praca, to moja pasja, dlatego nieustanie podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług. 

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do Klienta, optymistycznym podejściem do życia ponieważ lubię pracę z ludżmi. Kocham naturę, szum drzew, śpiew ptaków i każdy promyk słońca.  

Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, głowy i włosów, które oferuję w salonie to kompozycja najlepszej jakości naturalnych składników. Firmy z którymi współpracuję wciąż odkrywają nowe formuły i nieustannie dążą do ulepszania kosmetyków.  Produkty nie są testowane na zwierzętach. 
 

Moją pasją jest rownież  wizaż.  Makijaże wykonuję kosmetykami mineralnymi szwajcarskiej firmy YVES STÖCKLI.

Sławny wizażysta YVES STÖCKLI  to prawdziwy klejnot wśród mineralnych kosmetyków do makijażu.

​Dzięki szerokiej gamie różnych produktów, ich znakomitych receptur  dostosowanych do wszystkich rodzajów cery, również alergicznej, kosmetyki do makijażu YVES STÖCKLI  oferują
naturalne makijaże bez efektu maski, które podkreślają urodę każdej kobiety w każdym wieku. 

Jeśli makijaż jest Twoją pasją i jesteś otwarta/ty na nowości nie zwlekaj i zostań ekspertem YVES STÖCKLI.   Dołącz do Zespołu i rozwijaj swoją pasję do zawodu.

 

Dziękuję Państwu za poświęcony czas i życzę przyjemnej lektury oraz odprężenia.

Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Państwa powitać jako nowych Klientów MED&BEAUTY SPHERE oraz Partnerów i ekspertów YVES STÖCKLI.

Med&Beauty Sphere Małgorzata Kmoch
mail: biuro@medbeautysphere.pl
tel: 509510443

YVES STÖCKLI. 
mail: biuro@yvesstoeckli.pl
tel: 509510443

Opinie 

"Witam serdecznie Panie odwiedzające stronę salonu Med&Beauty Sphere.
Miałam ogromną przyjemność skorzystać z kliku zabiegów u Pani Małgorzaty, która posiada ogromną wiedzę w zakresie nie tylko kosmetologii ale również trychologii ,wizażu czy podologii oraz umiejetność rozmawiania z klientem.
Pani Małgosia bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu szczegółowo omawiając na czym będzie on polegał i jak poszczególne składniki zadziałają na skórę.
Zabiegi wykonane niezwykle starannie oraz dokładnie i tego właśnie zabrakło podczas zabiegów w innych salonach kosmetycznych.
W salonie Med&Beauty Sphere nie wykonuje sie zabiegów "taśmowo",tutaj podchodzi się do klienta i jego potrzeb indywidualnie.
Drogie Panie z czystym sumieniem polecam to miejsce..
Ja na pewno będę tam regularnie wracać... "    
Karolina

 

"Dlaczego lubię? 
1. Profesjonalizm,
2. Indywidualne podejście do klientki/klienta
3. Doświadczenie,
4. Szeroki zakres usług,
5. Piękny uśmiech Pani Gosi
Po prostu salon na 5!!!?"

Tomasz

"Jestem stałą klientką, gdyż usługi typu makijaż, manicure i pedicure a także makijaż permanentny wykonuję u pani Małgosi, którą doceniam za profesjonalizm, doradztwo a także miłą obsługę. Jestem zadowolona i polecam Jej salon moim przyjaciółkom. To świadczy o Jej wysokim poziomie zawodowym i tzw elemencie ludzkim, czego klienci na pewno oczekują i doceniają. Dla mnie dodatkowo jest osobą ciepłą, inteligentną z którą mogę w czasie wykonywania zabiegów porozmawiać na różne ciekawe tematy, bo lubię a i posłuchać relaksującej muzy np moje ulubione czakry i nie tylko. Polecam Salon, jest naprawdę the best??"
 Zofia

"Bardzo profesjonalna i cierpliwa do swoich kursantów ogrom wiedzy z całego serca polecam"
Kamila

"Świetne zajęcia, czekam na warsztaty z niecierpliwością oby więcej takich Wykładowców, którzy chętnie dzielą się wiedza w taki sposób jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do naszych zajęć i czekam na więcej."
Karolina P.

"Serdecznie polecam. Miła obsługa, metamorfoza na duży plus. Pani Gosia ma dużo przydatnej wiedzy. Idealne miejsce, żeby się zrelaksować.
Simona C.