O firmie

"Wiedza, fascynująca Natura oraz przekonanie do własnej pracy, jest najlepszą drogą do sukcesu."

Firma MED&BEAUTY SPHERE powstała w 2007 roku. 

W salonie Med&Beauty Sphere znajdziesz nie tylko wyciszenie i miłą atmosferę, ale również fachową obsługę oraz holistyczne podejście.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ stawiam na profesjonalizm. Moja praca, to moja pasja, dlatego nieustanie podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, aby zapewnić Klientom najwyższą jakość usług. 

Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do Klienta, optymistycznym podejściem do życia i lubię pracę z ludżmi. Kocham naturę, szum drzew, śpiew ptaków i każdy promyk słońca.  

Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, głowy i włosów, które oferuję w salonie to kompozycja najlepszej jakości naturalnych składników. Firmy z którymi współpracuję wciąż odkrywają nowe formuły i nieustannie dążą do ulepszania kosmetyków.  Produkty nie są testowane na zwierzętach. 
 

Moją pasją jest rownież  wizaż.  Makijaże wykonuję kosmetykami mineralnymi szwajcarskiej firmy YVES STÖCKLI.

YVES STÖCKLI  to prawdziwy klejnot wśród mineralnych kosmetyków do makijażu.

​Dzięki szerokiej gamie różnych produktów, ich znakomitych receptur  dostosowanych do wszystkich rodzajów cery, również alergicznej, kosmetyki YVES STÖCKLI  oferują
naturalne makijaże bez efektu maski, które podkreślają urodę każdej kobiety w każdym wieku. 

Jeśli makijaż jest Twoją pasją i jesteś otwarta/ty na nowości nie zwlekaj i zostań szkoleniowcem  YVES STÖCKLI.  Dołącz do Zespołu.

 

Dziękuję Państwu za poświęcony czas i życzę przyjemnej lektury oraz odprężenia.

Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Państwa powitać jako nowych Klientów MED&BEAUTY SPHERE oraz Partnerów i Szkoleniowców YVES STÖCKLI.

Team YVES STÖCKLI. 
mail: biuro@yvesstoeckli.pl
tel: 509510443