Wydarzenia

Warsztaty wizażu oraz spotkanie z twórcą kosmetyków Yves Stöckli

...

Jako gość Krystian Zawada - Make-up Artist.

Warsztaty, to idealna okazja poznania nowości, nawiązania kontaktów oraz wypróbowania mineralnych kosmetyków Yves Stöckli na własnej twarzy. 
Zobaczcie sami...

YVES STÖCKLI, sławny wizażysta ze Szwajcarii miał zaszczyt zaprezentować własną markę na Uczelni WSF we Wrocławiu.
Studentki miały okazję poznać nie tylko sławnego wizazystę, ale również jego produkty  na bazie minerałów.

Produkty mineralne YVES STÖCKLI są przeznaczone dla każdej cery w każdym wieku. Kosmetyki są kompatybilne ze skórą, nadają cerze efekt młodszego wyglądu oraz świeżego blasku bez efektu maski.

Produkty YVES STÖCKLI są idealne dla wegan, wegetarian, cery młodej, z  trądzikiem oraz alergików. Swoją jakością przekonują nie tylko klientów indywidualnych, ale również wizazystów, fryzjerów i wszystkich, którzy uwielbiają eksperymentować i są otwarci na nowości. 

Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Targi LNE w Krakowie były idealną okazją do zaprezentowania sławnego wizażysty ze Szwajcarii YVES STÖCKLI oraz jego wspanaiałych kosmetyków mineralnych.

Ogromne zaineresowanie tymi kosmetykami, zaispirowało mnie do wprowadzenia jej na rynek. Cieszą się dużym powodzeniem ze względu na kompatybilność ze skórą. Idealnie wtapiają się w skrórę nie pozostawiąc efektu maski. Kosmetyki mineralne YVES STÖCKLI nadają cerze efekt odmłodzonej, odświeżonej i pełnej blasku. Wspaniale prezentują się na skórze w każdym wieku.
Kosmetyka mineralna YVES STÖCKLI jest idealna dla wegan, wegetarian, alergików, cery młodej, dojrzałej oraz dla wizażystów, odbiorców indywidualnych i dla każdej wymagającej kobiety.  Produkty nie są testowane na zwierzętach. 

 

...